| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SC100G |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 500 eenheden per maand |
SC100G inverse type installatiehef/rack- en pinionhef/intelligente bedieningslift voor tunnels
Technische kenmerken
1Gebruikt in tunnels, metro's en funderingsgaten van hoge gebouwen;
2. Liftfundament aan de bovenkant, tegelijkertijd wordt de bovenkant van het standaardgedeelte opgeheven en vervolgens naar beneden overgedragen;
3. rollende wand en speciaal transmissie mechanisme;
4- Conversiebeheersysteem, stabiel en betrouwbaar.
Specificaties:
| Model | SC100G |
| Laadcapaciteit | 1000 kg/CAGE |
| Nominale snelheid | 0-40 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2X11kw |
| Inverter | 30 kW |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 2.5x1.3x2.5m |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ30-1.2 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegenwicht | - Nee. |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()