| Merknaam: | TW-TECHWAY |
| Modelnummer: | SCE500 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 eenheden per maand |
5 ton enkelvoudige grote, op maat gemaakte kooi SCE500 Twin Mast Building Hoist/Material Hoist met VFD-besturing/Voor industrieel gebruik
Technische kenmerken
1. Op grote schaal gebruikt in magazijn, voertuiglevering en andere bouwprojecten;
2. Tweelingmastontwerp om ervoor te zorgen dat de kooi soepel en veilig draait;
3Grote laadruimte, zware laadcapaciteit kunnen voldoen aan de basislaadbehoeften van de klant.
4Speciaal veiligheidsbremsysteem met TW motoren en reducers.
5Staalconstructie ontworpen met wetenschappelijke en rigoureuze berekening, voldoet aan de eisen van een redelijke structuur, betrouwbare sterkte, lichtgewicht.
Specificaties:
| Model | SCE500 |
| Laadcapaciteit | 5000 kg |
| Nominale snelheid | 0-30 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2x3x11kw Bevel Hecial Gearbox |
| Inverter | 2x37kw Schneider |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 5*6*2,3m (kan aangepast worden) |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ70-1.4 (met remsysteem) |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegenwicht | - Ja, dat klopt. |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()