| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SC160 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 500 eenheden per maand |
SC160 Materiaal Gebouw Heft 1600 kg belasting en lage snelheid/Rack en Pinion Gebouw Heft / zonder bovenkist
Technische kenmerken
1. Veel gebruikt in magazijnen en andere bouwprojecten;
2. Eenmalig of tweemaaldig ontwerp om ervoor te zorgen dat de kooi soepel en veilig draait;
3. Een vlotte start en stop met een omvormerbesturing.Het gelijkheidsconversieapparaat vermindert de mechanische slijtage van de lift en haar onderdelen.
4Staalconstructie met wetenschappelijke en rigoureuze berekening, voldoet aan de eisen van een redelijke structuur, betrouwbare sterkte, lichtgewicht.
Specificaties:
| Model | SC160 |
| Laadcapaciteit | 1600 kg |
| Nominale snelheid | 0-22 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2x9,5 kW |
| Inverter | 37 kW |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 3.2x1.5x2.1m |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ40-1.2 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegenwicht | - Ja, dat klopt. |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()