| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SC300 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 500 eenheden per maand |
SC300 Eenvoudige kooi middelsnelheid passagiershef/ met rack en pinion Gebouwhef/ 3000 kg Belasting met inverter
Kenmerken:
1Laadcapaciteit is 3000 kg.
2Liftsnelheid 0-63 m/min, met omvormerbesturing
3Volledig gegalvaniseerde mastafdelingen, inbinding, kooi, funderingsframe en onderdelen
4. Volledige set veiligheidsinrichtingen
5Aanbevolen cage binnendichtheid ((LxWxH)) ((m): 2,5x1,3 x2.53,0x1,3x2.5; 3,2x1,5x2.5; 3,6x1,5x2.5; 3,8x1,5x2.5; 4,0x1,5x2.54 2x1,5x2.5, kooi dimensie is volgens de vereiste van de klant en speciaal project
6De kleuren van de kooi kunnen worden ontworpen volgens de eisen van de klant.
5Gratis slijtagelementen plus een jaar garantie.
Specificaties:
| Model | SC300 |
| Laadcapaciteit | 3000 kg |
| Nominale snelheid | 0-63 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 3x11kw |
| Inverter | 75 kW |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 3.2x1.5x2.1m |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ50-1.4 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegengewicht | - Nee. |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()
![]()