| Brand Name: | TECHWAY |
| Model Number: | HGY-15 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 100 eenheden per maand |
HGY-15 Mobiele plaatsingsboom voor betondistributie /Mini plaatsingsboom/15 M beton plaatsingsboom/Manuele plaatsingsboom
Kenmerken:
1De rotatie van de boom is afhankelijk van handmatig slepen in het horizontale vlak, wat geschikt is voor platte stof.
2De stofstaaf hoeft bij gebruik niet vast te worden gezet, maar kan op een vlak en stevig vlak worden geplaatst.
3Lichte gewicht, gemakkelijk te verplaatsen, goedkope prijs, kan de doek vervangen, de pompefficiëntie verbeteren.
Specificaties:
| Model | HGY15 |
| Horizontaal bereik | 12 M |
| Plaatsingsgebied | 700 m2 |
| Rotatie | 360° |
| Verticale afleverhoogte | 3-5,5M |
| De diameter van de buis | 125 mm |
| Gewicht (zonder tegenwicht) | 1500 kg |
| Tegengewicht | 1200 kg |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()