| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SC200 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 500 eenheden per maand |
SC200 hellende hefmachine Gebouwhefmachine/bouwlift met frequentieomvormer voor hoge gebouwen
Technische kenmerken
1. Veel gebruikt in schoorsteen, koeltoren, brug en andere bouwprojecten;
2. Liftbaan met speciaal ontwerp, die kan worden gebruikt in curve, schuine lay-out;
3. Het zwevende leveleringsmechanisme wordt toegepast om ervoor te zorgen dat de hefkooi altijd gelijk blijft wanneer de bouwlift langs de curve/diagonale lijn beweegt;
4De grootte van de kooi, de hefsnelheid en de kantelhoek kunnen ook worden aangepast aan de eisen van de klant.
5De veiligheidsinrichting is zeer compleet en betrouwbaar, het anti-drop veiligheidsinrichting met nationale octrooitechnologie maakt dit product veiliger.
6Staalconstructie met wetenschappelijke en rigoureuze berekening, voldoet aan de eisen van een redelijke structuur, betrouwbare sterkte, lichtgewicht.
Specificaties:
| Model | SC200 |
| Laadcapaciteit | 2000 kg/kooi |
| Nominale snelheid | 0-33 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2x11kw Chinees merk /SEW/NORD |
| Inverter | 37 kW Chinees merk/Siemens/Schneider |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 3.2*1.5*2.1 (op maat) |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ40-1.2 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Facultatief | Automatisch landingssysteem/landingdeur/verlichtingsbescherming/laagtemperatuur-afsluiting |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()