| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SC40 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 500 eenheden per maand |
SC40 Mini-lift Gebouwlift/constructielift met frequentie-omvormer voor hoge gebouwen
Technische kenmerken
1. Veel gebruikt in schoorsteen, koeltoren, brug en andere bouwprojecten;
2. Liftbaan met speciaal ontwerp, die kan worden gebruikt in curve, schuine lay-out;
3.De grootte van de kooi, de hefsnelheid en de kantelhoek kunnen ook worden aangepast volgens de eisen van de klant
4De veiligheidsinrichting is zeer compleet en betrouwbaar, het anti-drop veiligheidsinrichting met nationale octrooitechnologie maakt dit product veiliger.
5Staalconstructie met wetenschappelijke en rigoureuze berekening, voldoet aan de eisen van een redelijke structuur, betrouwbare sterkte, lichtgewicht.
Specificaties:
| Model | SC40 |
| Laadcapaciteit | 400 kg/kooi |
| Nominale snelheid | 0-40 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2x7.5kw Chinees merk |
| Inverter | 15 kW Chinese merk/Siemens/Schneider |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*200*1508 mm |
| Kaaggrootte | 1.1*0.9*2.1 (op maat) |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ30-1.2 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Facultatief |
1- Inverter en energie feedback geïntegreerde machine. 2Automatisch landingssysteem. 3. Bevel motoren en reducenten met een hoog rendement 4Kooi van roestvrij staal. |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()