| Merknaam: | TW-TECHWAY |
| Modelnummer: | SC200 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 eenheden per maand |
Schuine bouwlift / schoorsteenlift met schuine mast / goederen en materialen voor de opheffing van torens, bruggen en schoorstenen
Technische kenmerken
1De hellende bouwheffen worden veel gebruikt bij de bouw van schoorstenen, watertorens en bruggen.
2Het spoor van deze bouwhef is gebogen en parallel aan de buitenkant van het gebouw.Het zwevende leveleringsmechanisme zorgt voor het niveau van de kooi terwijl de hefmachine zich langs de gebogen lijn beweegt.
3De hellende bouwhef wordt toegepast bij de bouw van gebouwen met een hellende buitenkant.
4De aanbevolen kooien kunnen als volgt worden ontworpen: 2,0x1,0x2,5 m, 2,5x1,0x2.5We kunnen ook kooien van andere grootte produceren volgens de vereisten van de gebruiker.
5De kooi en het deurmateriaal kunnen aluminium gevormd bord, geperst-plaat, gefigureerd aluminium bord of ander type zijn volgens uw vereisten.
6De mast en het bindoppervlak kunnen worden verfgespuit of warm gegalvaniseerd.
Er zijn zowel binnenlandse als geïmporteerde aandrijfsystemen beschikbaar.
Specificaties:
| Model | SC200 |
| Laadcapaciteit | 2000 kg/kooi |
| Nominale snelheid | 0-33 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2x11kw Chinees merk /SEW/NORD |
| Inverter | 37 kW Chinees merk/Siemens/Schneider |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 3.2*1.5*2.1 (op maat) |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ40-1.2 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Facultatief | Automatisch landingssysteem/landingdeur/verlichtingsbescherming/laagtemperatuur-afsluiting |
Voorbeeld van de zaak:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()